Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Jeśli zastanawiasz się, jak ciekawie spędzić czas wolny zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji. Na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie i swoich najbliższych!

Co? Gdzie? Kiedy? jest stroną, która stanowi swoiste zaprzeczenie często wypowiadanej w odniesieniu do mało znanych regionów frazy: „Przecież tutaj nic się nie dzieje!”.

Biuletyn „Informacja Czwartkowa” przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy szukają interesujących propozycji spędzenia czasu wolnego w Magicznej Krainie Łemków i Pogórzan. W aktualizowanym co czwartek opracowaniu biuletynu uwzględniamy bogatą ofertę organizowanych w regionie wydarzeń takich jak np. festyny, jarmarki,wystawy, koncerty, spotkania, warsztaty i wiele innych.

Oprócz Informacji Czwartkowej, na stronie można także zapoznać się z „Karnetem Turystycznym” i „Karnetem Kulturalnym”, które są kompilacją dotyczącą najważniejszych atrakcji turystycznych i wydarzeń kulturalnych naszego regionu. W karnetach zgromadzone są informacje merytoryczne i praktyczne, mające służyć pomocą uczestnikom oraz odwiedzającym.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do osób, które mają bezpośredni kontakt z turystami, gośćmi naszego regionu, aby przekazywały informacje o wydarzeniach i atrakcjach, które prezentujemy na naszej stronie. Będziemy szczególnie wdzięczni za informacje o tych wydarzeniach, które są reprezentatywne dla kultury naszej Magicznej Krainy.

Osoby zainteresowane otrzymywaniem biuletynu (newslettera)„Informacja Czwartkowa” proszone są o wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się tutaj.

Mamy nadzieję, że z satysfakcją korzystać będziecie Państwo z naszej strony i liczymy na współpracę!

Redakcja

Jeśli zastanawiasz się, jak ciekawie spędzić czas wolny zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji. Na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie i swoich najbliższych!

Informacje są przeznaczone jest dla wszystkich tych, którzy szukają interesujących propozycji spędzenia czasu wolnego w Magicznej Krainie Łemków i Pogórzan.

Osoby zainteresowane otrzymywaniem biuletynu (newslettera) „Informacja Czwartkowa” proszone są o wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się tutaj.

Redakcja

Autor koncepcji przekzywanie informacji oraz projektów graficznych - Robert Łętowski. Grafika komputerowa - Konrad Korona, Kamil Radziak.
Redakcja informacji: Gabriela Walus, Robert Łętowski, Patryk Kusek. Obsługa administracyjna i informatyczna: Kamil Radziak.